Rychlý kontakt

Libor Vicher - VPD servis
tel: + 420 777 838 499
email: info@vpdservis.cz

Motorové pily

Elektrická pila 1800W

Cena: 2 180 Kč
Odběr novinek a slev
Zahradní traktory
Naši dodavatelé

             

   

Křovinořezy a vyžínače

Zahradní technika AMA se vyznačuje neobyčejně příznivým poměrem ceny a užitné hodnoty. To platí i pro křovinořezy a elektrické vyžínače tohoto výrobce.

Motorové křovinořezy AMA používají japonské karburátory, cívky i další kvalitní komponenty.

Mezi typické vlastnosti křovinořezů a vyžínačů značky AMA patří spolehlivost, dlouhá životnost a také minimální nároky na údržbu. Nízké ceny náhradních dílů a snadná opravitelnost přispívají k minimalizaci nákladů na provoz křovinořezů a vyžínačů AMA.

Číst více ▼

Vždy upravená zahrada s křovinořezy a vyžínači AMA

Díky křovinořezům AMA můžete vysekávat i vzrostlejší trávu nebo obsékat okraje. Umožní vám také udržovat členitý nebo svažitý terén nedosažitelný pro rotační sekačku.

Zatímco elektrické vyžínače s nulovými emisemi jsou vhodné pro dosekávání okrajů trávníku po hlavním sečení, případně malé trávníky, výkonnější benzinové křovinořezy s možností nasazení strunové hlavy nebo travního nože si poradí i s méně často udržovanými plochami, případně i s drobným náletovým porostem.

Ať už si vyberete kterýkoli model křovinořezu či vyžínače AMA, bude vám dlouho sloužit a díky nízké ceně oprav a náhradních dílů nebudete muset pořizovat nový stroj ani v po dlouhém a náročném provozu.

  • Zobrazit:
Řadit dle:

Křovinořez AG3 450 AMA

Profesionální křovinořez

5 180 Kč

Křovinořez AG3 350 U AMA

Profesionální křovinořez

3 dny
5 410 Kč

Křovinořez AG3 450 U AMA

Profesionální křovinořez

3 dny
5 600 Kč

Křovinořez AG3 530 U AMA

Profesionální křovinořez

3 dny
5 880 Kč