Rychlý kontakt

Libor Vicher - VPD servis
tel: + 420 777 838 499
email: info@vpdservis.cz

Motorové pily
Odběr novinek a slev
Zahradní traktory
Naši dodavatelé

             

   

Doprava

Při nákupu v internetovém obchodě VPD Sekačky můžete využít některý z následujících způsobů doručení zboží:

Top trans

Zásilku vám doručí zásilková společnost Top trans a to následující pracovní den od podání zásilky. Než k vám přijede dodávka Top trans, bude Vás řidič sám kontaktovat na uvedeném telefonním čísle, aby Vám oznámil, že Vám veze zásilku. Standardní čas doručení je 8-18 hodin. Nebudete-li zastiženi, spediční firma Vám zanechá ve schránce oznámení a můžete spediční službu sami telefonicky kontaktovat nebo tak učiní přímo spediční služba a domluvíte si nový termín dodání. Popřípadě si můžete vyzvednout zásilku osobně, pokud je to pro vás výhodné, v příslušném regionálním depu (po telefonické domluvě).

  • Top trans 250 Kč (při objednávce do 5 000 Kč)
  • ZDARMA (při objednávce nad 10 000 Kč)

 

Česká pošta

Zásilku vám doručí Česká pošta a to následující pracovní den od podání zásilky. Průběh doručování zásilky můžete sledovat na http://ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php. Nezastihne-li vás doručovatel na uvedené adrese, uloží Vám do poštovní schránky oznámení o uložení zásilky na pobočce České pošty, kde si ji můžete do 7 kalendářních dnů vyzvednout. Máte také možnost požádat o opakované doručení uložené zásilky běžnou doručovací pochůzkou na určitý den.

  • Česká pošta 190 Kč (při objednávce do 5 000 Kč)
  • ZDARMA (při objednávce nad 10 000 Kč)

 

Firemním vozidlem

Objednaný výrobek přiveze firemní vozidlo společnosti Libor Vicher - VPD Servis. Pracovník společnosti Libor Vicher - VPD Servis výrobek předvede a proškolí Vás o správném používání a údržbě.

  • Přepravné firemním vozidlem je ZDARMA.

 

Převzetím na prodejně

Objednaný výrobek si převezmete na prodejně společnosti Libor Vicher - VPD Servis v Olomouci.