Rychlý kontakt

Libor Vicher - VPD servis
tel: + 420 777 838 499
email: info@vpdservis.cz

Motorové pily
Odběr novinek a slev
Zahradní traktory
Naši dodavatelé

             

   

ROBOMOW RC 304

Kód zboží: S01781

Váš pomocník pro trávník o rozloze do 400 m2.

 • Cena vč. DPH:34 190 Kč
 • Cena bez DPH:28 255 Kč
Množství:

ROBOMOW RC 304

Robomow RC 304

Sekačka Robomow RC 304  je určena pro trávníky s plochou do 400 m2.

 

Hledáte sekačku, která vám ušetří čas strávený sekáním a odvážením trávydosekáváním okrajů trávníku, peníze za energii i následné opravy, navíc chcete robustní stroj, který se v případě potřeby nezalekne přerostlé trávy ani spadlých větvičekšišeknebo tvrdých listů? Je vybaven moderními technologiemi ovládání? Pokud máte tyto požadavky, myslíme, že jste tu správně a čtěte dál.

Robomow RC 304 je robustní stroj vybavený moderní technologií se spoustou vychytávek zpříjemňujících provoz na zahradě. Robomow RC 304  je vybaven jedním masivním a ostrým žacím nožem o průměru 28 cm s nízkou hlučností se silným elektromotorem se snímačem zatížení a přehřátí(ochrání motor např. při namotání tkaničky, větviček atd.). Žací nůž je uložen spřesahem obrysu zadního pravého kola. Toto uložení má výhodu v dosekávání okrajů. Nůž se dostane až k okraji trávníku, kde stroje s nožem uloženým uprostřed stroje nemají šanci okraj dosekat a zanechávají široký neposekaný pruh po obvodu.  Výměnu nože i elektromotoru zvládne zákazník sám bez použití nářadí, není třeba odborný servis.

Motory pojezdu jsou tiché se snímači otáček i zatížení. Stroj není vybaven žádným nárazníkem, je eliminováno místo případných poruch. Náraz je vnímán motory pojezdu. Při nárazu se zvýší odběr energie. Tento systém je velice dobře nastaven, překážky stroj zaznamená a kola při nárazu neprohrabují a nezanechávají poškození v trávníku. Motory pojezdu může zákazník vyměnit sám bez použití nářadí, není třeba odborný servis.

Přední kolo je vybaveno snímačem otáček i náklonu. I tento díl může být vyměněn bez nářadí a pomoci odborného servisu.

Instalace sekačky je velice jednoduchá a intuitivní. Pomocí přiloženého plastového pravítka s rozměry vzdáleností provedeme natažení obvodového drátu. Připevníme  nabíjecí stanici, nastavíme velikost sekané plochy, pracovní čas stroje. Můžeme začít sekat. Nebo istalaci svěříte svému prodejci.  Žádné nastavování  týdenního programu, dle zadaných parametrů si sekačka sama zvolí dny i hodiny pro perfektně posekaný trávník. Díky většímu záběru než mají konkrenční stroje je potřeba méně výjezdů za den, plocha je rychleji posekaná, menším počtem nabíjecích cyklů se šetří baterie(prodlužuje životnost).

Nastavování parametrů je možné pomocí menu stroje nebo chytrých telefonůaplikace je zdarma v ceně stroje. Pomocí chytrých telefonů je možné i manuálně sekat, telefon slouží jako dálkové ovládání.

Robomow je vrcholem techniky i v oblasti servisu. Pro urychlení oprav a snahou neobtěžovat svého majitele odvážením do servisu jeRobomow®  konstruován tak, aby i laik zvládl některé i zásadní komponenty vyměnit doma. S novým dílem zákazník dostane i krátné instruktážní video s opravou. Toto řešení šetří další Váš čas, nervy i peníze. Není třeba čekat na opravu stroje servisem, po dodání dílu opravíte stroj za pár minut!!  Najdete jinou takovou sekačku?

 

Na stránkách www.robomow.com je další množství informací o sečení trávníků robotem i Robomap-v mapách najdete svůj pozemek, ohraničíte sekanou plochu a dostanete přímo nabídku sekačky vhodné na danou plochu. Již žádné pochybnosti o vhodnosti toho či onoho stroje pro mé potřeby.

Sekačky Robomow® jsou vhodné pro lidi trpící alergií, lidi s omezenou pohyblivostí i pro ty, kteří trpí alergií na odklízení posekané trávy. 

 

 • Výměna nožů: bez použití nářadí
 • Baterie: 26V Lithium (LiFePO4)/3Ah
 • Odolnost proti vodě: Odolné za všech podmínek počasí s UV ochrannou
 • Balení: Sekačka Robomow RC 304 se základní stanicí, 200 kolíků, 150 m obvodového drátu, napájení s 15 m kabelem, pravítko, návod k obsluze, 4 kovové kolíky pro připevnění stanice, bluetooth
 • Barva: zelená
 • aplikace dálkového ovládání: v ceně
 • modul GSM: ne
 • nastavení externí základny: nabíjecí stanice může být do určité vzdálenosti mimo sečenou plochu
 • plovoucí sečení: ne
 • postříbřené elektronické součásti: ano
 • senzor deště: ano
 • spotřeba energie: 9 kWh/měsíc- dle tarifu cca 36,-Kč/měsíc
 • základní stanice: ano
 • Doporučovaná plocha: 400 m2
Šířka sečení: 28 cm cm
Výška sečení: 15-60 mm mm
Průměrná pracovní doba: několikrát denně cca 1 hod hod
Doba nabíjení: cca 45 min hod
Výkon motoru: 1x200 W W
Rozměry (dxšxv): 63 x 46 x 21cm cm
Hmotnost: 10,3 kg kg
Baterie: 26V Lithium (LiFePO4)/3Ah
Zabezpečení proti krádeži: ano
Svahová dostupnost: 36% (20 stupňů) %
Senzor deště: ano